Aż 30 gigabajtów danych od Play, do końca kwietnia

play_10gbPlay przygotowało dla wszystkich klientów oferty na kartę specjalną promocję, której mogliśmy doświadczyć również w poprzednim roku. Użytkownicy mogą zyskać aż 30 GB darmowego Internetu. Wystarczy, że zainstalują na swoim telefonie aplikację Play24.

Po instalacji i zalogowaniu się do swojego konta Play24 przechodzimy do zakładki Pakiety, a następnie Internet. Tam ukaże opcja włączenia pakiety Darmowy Internet.  Następnie otrzymamy na swój numer kod potwierdzający. Usługa zostanie włączona w ciągu dosłownie kilku minut.

Promocja trwa od 1 lutego do 30 kwietnia br. i każdego miesiąca (łączeni trzy) otrzymamy po 10 GB. Oznacza to, że włączając pakiet np. 12 marca 2019 roku otrzymamy równo 10 gigabajtów danych, które musimy wykorzystać do 31 marca. Później pakiet przepada i otrzymamy nowe gigabajty na kolejny miesiąc.

Aby korzystać z promocji, nasze konto musi mieć aktywne połączenia wychodzące. Inaczej nasz pakiet nie będzie aktywny, jak to ma również miejsce w regularnych ofertach. Dane nie przechodzą na kolejne miesiące. Po 30 kwietnia promocja ma swój koniec, a więc należy uważać, aby nie stracić wszystkich środków z konta.

Artykuł Aż 30 gigabajtów danych od Play, do końca kwietnia przez ostatnie 20 dni został odczytany 910 razy.