Jak sprawdzić stan konta w ORANGE?

orange_logoSprawdzenie stanu konta to zapewne jednak z najczęściej wykonywanych przez nas czynności z użyciem kodu USSD. Oczywiście nie jest to jedyny sposób, aby tego dokonać. Jednak wszelkie możliwości warto zapamiętać, kiedy jesteśmy nowymi klientami danego operatora. Nie inaczej jest w przypadku Orange.

Pierwszym sposobem jest kod USSD, który pokaże nam ile pozostało nam środków na koncie oraz do jakiego dnia mamy ważne połączenia wychodzące i przychodzące. Wystarczy wpisać w swoim telefonie kod *124*#. W odpowiedzi dostaniemy informacje.

Możemy też zadzwonić *500 i postępować zgodnie ze wskazówkami, które usłyszymy.

Najbardziej nowoczesnym sposobem jest oczywiście skorzystanie z aplikacji Mój Orange, którą znajdziemy na Androida i iOS. Tam przechodzimy po zalogowaniu się na swoje konto do zakładki Stan Konta.

Orange ma też usługę, która będzie wysyłała nam informacje o kosztach połączenia po jego zakończeniu. Możemy ją łatwo wyłączyć wysyłając wiadomość SMS o treści AKT pod numer 530 (koszt SMS-a to 20gr z VAT). Możemy ją też ponownie włączyć wysyłając DEAKT pod numer 530 (koszt SMS-a to 20gr z VAT).

Wpis Jak sprawdzić stan konta w ORANGE? przez ostatnie 5 dni został wyświetlony 462 razy.