Jak zarejestrować kartę SIM w sieci PLUS?

plusJeszcze przed wprowadzeniem ustawy antyterrorystycznej, wszyscy obawiali się, że rejestracja kart SIM będzie uciążliwa i przede wszystkim nikomu niepotrzebna. Z biegiem czasu możemy jasno stwierdzić, że nie jest to nic strasznego i przeszliśmy z myślą o tym do porządku dziennego.

 Kartę SIM w Plusie możemy zarejestrować na trzy sposoby – w punkcie sprzedaży, online lub SMS-em. Oczywiście tylko pierwszy sposób przyda nam się jeśli jest to nasza pierwsza karta u tego operatora lub nie mamy konta w banku Millenium.

Z kartą SIM lub jej numerem musimy się udać do jednego z partnerów, a jest ich cała masa jak chociażby Salony Plusa, Poczta Polska, Żabka, inMedio, Relay, Shell, czy BP. Niezbędne będzie zabranie ze sobą dowodu osobistego lub paszportu.

Jeśli jesteśmy już klientami Plusa i posiadamy ofertę w abonamencie, MIX-ie lub po prostu już rejestrowaliśmy jedną kartę SIM, mamy ułatwioną drogę do rejestracji kolejnych. Najłatwiejszym sposobem będzie wysłanie z obecnego numery wiadomości SMS na numer 80106 o treści ZAREJESTRUJ [numer telefonu na kartę] [numer karty SIM] np. ZAREJESTRUJ 601100200 1415280616281.

Rejestracji mogą dokonać osoby powyżej 13. roku życia, które posiadają dokument tożsamości ze zdjęciem.

Wpis Jak zarejestrować kartę SIM w sieci PLUS? przez ostatnie 15 dni został odczytany 608 razy.