Jak i gdzie zarejestrować kartę SIM Virgin Mobile

virgin_rejestr1 lutego 2017 roku wszystkie niezarejestrowane karty SIM przestały działać. Wszystko to pokłosie ustawy antyterrorystycznej i to właśnie z niej wynika obowiązek rejestracji również nowych kart wszystkich operatorów.

Zapewne i wam sprawiło to kłopot w tamtym czasie, ale warto również wiedzieć, gdzie obecnie można zarejestrować nieaktywną kartę. Poniżej dowiecie się gdzie (stacjonarnie i online) można zarejestrować swoją kartę SIM od Virgin Mobile.

Znacznie bardziej skomplikowanym sposobem jest wypełnienie wniosku on-line, ponieważ i tak musimy udać się do jednego z punktów stacjonarnych, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Tu znajdziecie formularz.

Prostszym i bardziej logicznym działaniem będzie udanie się bezpośrednio do jednego z punktów. Aby tego dokonać musimy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem (np. paszport lub dowód osobisty) i oczywiście karta SIM. Punktów na mapie Polski jest sporo i bez problemu znajdziemy je w mniejszej lub większej miejscowości. Są to m. in. Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Telakces, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, sieć stacji paliw Shell, Lotos, BP, Statoil oraz niezależne punkty GSM.

Klienci banków Millenium i PBS bank (Podkarpacki Bank Spółdzielczy) mogą zarejestrować kartę SIM wypełniając wniosek na stronie swojej bankowości. Tym samym operator otrzyma w bezpieczny sposób imię, nazwisko oraz PESEL.

Jeśli posiadamy więcej numerów Virgin Mobile możemy je rejestrować już „na własną rękę” po dołączeniu do Klubu Virgin. Każdą nową kartę SIM możemy dodać podając jej numer oraz numer PUK. Operację potwierdzamy kodem z SMS-a. Wiele kart można również rejestrować w ww. punktach stacjonarnych (do 20 na raz). Na stronie virginmobile.pl możemy zarejestrować dowolną liczbę kart.

W momencie, kiedy przenosimy numer do Virgin Mobile nie musimy rejestrować karty SIM ponownie.

Wpis Jak i gdzie zarejestrować kartę SIM Virgin Mobile przez ostatnie 10 dni został wyświetlony 594 razy.